Hamileysen – Anneysen

Bu sayfayı 3 başlık altında kategorize etmek istedim.

HAMİLEYSEN
İlki eğer hamileyseniz, size vermek istediğim bazı fikirlerden oluşuyor. Bu kısma daha çok ben ettim sen etme de diyebilirsiniz 🙂

LOHUSA GÜNLÜĞÜM
İkinci kısım Lohusa Günlüğüm. Bu yazıyı yazdığım sırada çocuğum 1,5 yaşında oldu, ama ben kendimi hala Lohusa olarak hissediyorum. Bu dönem sadece 40 gün sürmüyor malesef sevgili anneler. Kimimiz için çok daha zor ve meşakkatli bir içsel yolculuk Lohusa’nın yaşadıkları. Kendinizi yalnız hissetmeyin diye sizinle ilk 40 günümü ve yaşadığım Lohusa Depresyonunu paylaşmak istiyorum. Çünkü Lohusayım Farkındayım!

ANNE GÜNLÜĞÜM
Son olarak da Anne Günlüğüm. Bebeğimin günlüğü olarak başladığım bu web-sitesi yolculuğumda gördüm ki, site gittikçe benim günlüğüme dönmeye başladı. Amacım, bebeğimle yaşadıklarımı unutmamak için yazmak, ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaktı. ama yeri geldi bu websitesi benim için bir iç dökme platformu oldu, yeri geldi bilgi içerikli yazılar yazıp sizlerin de öğrenmesinde yarar olacağını düşündüğüm konuları paylaştığım bir yer. o nedenle son olarak da her hangi bir kategoriye girmeyen, sadece içimi döküp, paylaşmak için yazdıklarımı da bu başlık altında topladım.

Umarım keyifle okursunuz!