Ben Kimim?

Merhaba ben Beyza!

30’lu yaşlarımın ortalarında, evli, 1 çocuk annesi, ve tam zamanlı işi olan bir kadınım. Yani çalışan anne! Ama kendimi sadece anne olarak tanımlamak yanlış olur. Ben aynı zamanda mühendisim, teknolojiye meraklıyım, bilgisayar oyunlarını oynayacak vakti bu aralar bulamasam da çok severim, ve yazmak her zaman hayatımın bir parçası oldu. A bir de çok konuşurum 🙂

İlk okuldan beri günlük tutuyorum, hala hepsi durur. Ve yine o zamanlar hikayeler yazmaya başlamıştım. Çocuk aklı tabi, şimdi okuduğumda gülüyorum ama hikayeye orjinallik katmak için erkek karakterimin adını o zamanlar düşünerek, haritaları açıp nehir isimlerini inceleyerek, hangisi erkeğe daha uygun olur diye düşünerek Volga koymuşum! Bence bu umut vaat eden bir hareket.

Şu anda da bir blogum ve bir youtube kanalım var. Daha çok bebeğimle yaşadıklarımı yazsam da, ilk doğum yaptığım haftalarda bu blog hayatımı kurtardı. Çünkü yazmak bana iyi geliyordu, kafamı dağıtıyordu, ve bir nevi terapiydi. Konuşamasam da yazıyordum, çünkü doğum sonrası depresyonu çok ağır yaşıyordum.

Zamanla sıkıntılı günler geride kaldı ve artık hayatımı, yaşadıklarımı paylaşmaya devam ediyorum. Hiç bir uzmanlığım yok ve olduğunu da iddia etmiyorum. Yazıyorum ve yaşadıklarımı paylaşıyorum… ve sizlerden gelen yorumlarla yalnız olmadığımı hissediyorum… ki bu belki de en büyük mutluluk.

Instagram hesabım:
https://www.instagram.com/parazingunlugu/

Youtube kanalıma beklerim
www.youtube.com/beyzadoyduk

Sağlıcakla kalın!
Beyza